Rejestracja Konta Sprzedawcy

Dowiedz się więcej

1. Warunkiem korzystania z Usług CABAS.pl jest dokonanie Rejestracji na stronie: rejestracja.sprzedawca.cabas.pl Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom potencjalnych Sprzedawców do wyboru zostały stworzone 3 Pakiety Abonamentowe:
  • Pakiet Podstawowy 20 skierowany do najmniejszych producentów i dystrybutorów (do 20 produktów w ofercie).
  • Pakiet Standardowy 100 przeznaczony dla średnich producentów i sklepikarzy (do 100 produktów w ofercie).
  • Pakiet Maksymalny 1000 stworzony z myślą o dużych producentach oraz hurtowniach (do 1000 produktów w ofercie).
  • Podczas wprowadzania danych należy zwrócić szczególną uwagę na poprawność wszystkich danych, które zostaną poddane weryfikacji podczas procesu rejestracji Sprzedawcy.
  • Zapoznanie się oraz akceptacja Regulaminu potwierdza akceptację sformułowanych w nim zapisów.
  2. Przelew aktywacyjny. Niezwykle istotnym krokiem podczas procesu rejestracji wykonanie przelewu aktywacyjnego z rachunku bankowego zarejestrowanego na firmę wskazaną podczas rejestracji.  step6To właśnie na podstawie danych z przelewu będziemy w stanie  zweryfikować poprawność otrzymanych informacji oraz dokonywać rozliczeń ze Sprzedawcą. Podanie niewłaściwych danych może wydłużyć proces rejestracji oraz opóźnić możliwość korzystania z CABAS.pl Po potwierdzeniu adresu e-mail zostanie wysłana do Państwa wiadomość potwierdzająca założenie konta Sprzedawcy na platformie CABAS.pl W dolnej części znajduje się przycisk umożliwiający dokonanie opłaty aktywacyjnej. aktywacjaPNG    

Podobne tematy w tej kategorii